Programcılar

 DEVR-İ ALEM

Uzak kavramını ortadan kaldırıyoruz! Gitmediğiniz, görmediğiniz yerleri gezeceksiniz. Dünyanın en ucuz seyehat firması Devr-i Alem her Pazartesi Yarkın Girgin’in sunumuyla 15:00′da aynı radyoda, bambaşka şehirlerde!

DEVR-İ ALEM Uzak kavramını ortadan kaldırıyoruz!  Gitmediğiniz, görmediğiniz yerleri gezeceksiniz. Dünyanın en ucuz seyehat firması Devr-i Alem her Cuma 15:00da aynı radyoda, bambaşka şehirlerde!

RADAR

Akla mantığa sığmayan haberlerin tek adresi! Format tanımayan, radarlara yakalanmayan program RADAR, her hafta Çarşamba 14:00′da Ömer Aksoy’un sunumuyla sizi güldürmeye, güldürürken düşündürmeye geliyor.

RADAR Akla mantığa sığmayan haberlerin tek adresi! Format tanımayan, radarlara yakalanmayan program RADAR, her hafta Pazartesi sizi güldürmeye, güldürürken düşündürmeye geliyor.

İSPANYOL PAÇA

Bu programda her şey eskisi gibi olacak! Sizin döneminiz hangisi 70′ler, 80′ler, 90′lar? Hatıraları, filmleri, şarkıları tekrar hatırlayacağız. Plaklar ve makaralar dönsün! Naftalin kokulu program her Cuma 16:00′da Damla Bolulu’nun sunumuyla sizlerle!

İSPANYOL PAÇA Bu programda her şey eskisi gibi olacak! 70'lerden, 90'lara kadar olan dönemleri, hatıraları, filmleri, şarkıları tekrar hatırlayacağız. Naftalin kokulu program her Cuma 16:00'da sizlerle!

BİR TUTAM ŞİİR
Bir yaşamdır şiir, her bir dize yaşanmışlık kokar. Her bir dize ayrı bir fikir, bir sesleniştir. Emre Can Karayel ile Bir Tutam Şiir her Perşembe 14:00′da Marmara Radyosu’nda. Bizde kalın. Şiirle kalın. Dostçakalın!

BİR TUTAM ŞİİR Bir yaşamdır şiir, her bir dize yaşanmışlık kokar. Her bir dize ayrı bir fikir, bir sesleniştir. Emre Can Karayel ile Bir Tutam Şiir her Çarşamba 14:00'da Marmara Radyosu'nda. Bizde kalın. Şiirle kalın. Dostçakalın!

KULAKTAN DOLMA 

Bir şey biliyorum ama bir arkadaştan duymuştum, doğru mu değil mi emin değilim diyorsanız Kulaktan Dolma programı sizin için doğru bir adres olacak. Sorular soruyoruz cevaplar arıyoruz. Tabi ki de ilk aklınıza gelen cevap doğru değil. Eğer öyleyse canlı yayınımıza katılıp bizimle paylaşabilirsiniz. Her hafta pazartesi 14.00′da kulaktan dolma bilgileri Ayşe Gizem Ceylan’ın sunumuyla aydınlatıyoruz. Bekleriz.


IMG_8305

FİLM ŞERİDİ

Nazlım Balık ile Film Şeridi her Pazartesi 13:00′da en sevdiğiniz filmler,oyuncuların bilinmeyenleri  ve filmlerin götürdüğü yere kadar muhabbet ile sizlerle!nazlım

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>